عراق، نماینده سابق مجلس: آمریکا با حمایت از تحرکات داعش به دنبال نابودی فرایند سیاسی عراق است

یک نماینده سابق مجلس عراق تاکید نمود آمریکا از تحرکات تروریست های داعشی همزمان با تظاهرات و با هدف فروپاشی کامل نظام سیاسی عراق حمایت می نماید.

عراق، نماینده سابق مجلس: آمریکا با حمایت از تحرکات داعش به دنبال نابودی فرایند سیاسی عراق است

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، محمد الصیهود از نمایندگان سابق ائتلاف دولت قانون در مجلس عراق تاکید نمود که آمریکا از تجاوزات گروه تروریستی داعش همزمان با استقرار نیروهای امنیتی برای حمایت از تظاهرات حمایت می نماید.الصیهود گفت آمریکا عناصر نفوذی را وارد تظاهرات نموده تا تمام فرایند سیاسی از هم فروپاشیده و عراق به سمت شرایط نامعلوم حرکت کند.

الصیهود به پایگاه خبری المعلومه گفت آمریکا به حمایت از تحرکات اخیر گروه تروریستی و جنایتکار داعشی پرداخته است که هدف این کشور سوء استفاده از مشغول بودن نیروهای امنیتی به حمایت از تظاهرات کنندگان است و بعد دیگر توطئه آمریکا بر وارد کردن عناصر نفوذی به تظاهرات مسالمت آمیز است تا تظاهرات کنندگان را به سمت تقابل و برخورد با نیروهای امنیتی و مشغول کردن این نیروها است تا آزادی عمل بیشتری برای تروریست ها فراهم گردد.

نماینده سابق مجلس عراق توضیح داد آمریکا پس از شکست تجربه حمایت از گروه تروریستی داعش به هر شیوه ای برای نابودی کامل فرایند سیاسی و تجزیه عراق به کشورهای کوچکی کوشش می نماید که در حال درگیری و تقابل با یکدیگر باشند و سیطره بر آنها هم برای واشنگتن آسان باشد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "عراق، نماینده سابق مجلس: آمریکا با حمایت از تحرکات داعش به دنبال نابودی فرایند سیاسی عراق است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عراق، نماینده سابق مجلس: آمریکا با حمایت از تحرکات داعش به دنبال نابودی فرایند سیاسی عراق است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید